Studio green screen Warszawa

Produkcja filmów reklamowych, prezentacji produktów, programów telewizyjnych. Profesjonalny green screen w samym sercu Warszawy.

Dlaczego my

Nasz green screen to idealna przestrzeń do produkcji filmów reklamowych, prezentacji produktów i programów telewizyjnych wykorzystujących wirtualną rzeczywistość

Studio w technologii green screen powstało z naszej pasji do wideo w poszerzonej wirtualnej rzeczywistości. Przestrzeń ta umożliwia nam tworzenie profesjonalnych filmów reklamowych, prezentacji produktów webinarów i innych nagrań wideo. Nasz green screen daje możliwość nieskrępowanej pracy w pełni profesjonalnych warunkach. Scena wyposażona jest w górną kratownicę wraz z oświetleniem. Do dyspozycji klientów oddajemy: greenbox, viproom, garderobę, pomieszczenie do wizażu, reżyserkę, widownię oraz kuchnię.

Zapraszamy do obejrzenia naszego studia
Garażowa 4, Warszawa.
Scena Green Screen

Oferujemy 2 ścianową cykloramę o wymiarach 550 cm x 520 cm i wysokości 300 cm wyposażoną profesjonalny biały horyzont studyjny lub greenbox chromakey Gerriets wraz z podłogą. Dodatkowo udostępniamy pomieszczenie do makeup'u, kuchnię i przestrzeń VIP.

Wymiary

Wysoka na 5 m powierzchnia studyjna wyposażona jest w dwa ciche klimatyzatory, 60-calowy telewizor podglądowy, przyłącza prądowe 16Am 32A i 64Am, profesjonalne oświetlenie, bezpłatne wi-fi, kawę i herbatę. Obok studia znajduje się duża kawiarnia (76 m2), idealna do zastosowań redakcyjno-cateringowych, a na tyłach budynku duży ogród.

Oświetlenie oraz sprzęt audio/wideo

Studio wyposażone jest w lampy Kinoflo 120 cm oraz 80 cm. Możliwość wypożyczenia urządzeń audio i wideo HD oraz 4K z naszego ogromnego dodatkowego zaplecza sprzętowego, więc masz pewność że podczas nagrania niczego Ci nie zabraknie.

3D i Wirtualna przestrzeń

Projektujemy i wdrażamy studia 3D, trójwymiarowe prezentacje, wyniki i oprawy programów na żywo. Nasz system renderowania 3D w czasie rzeczywistym Vizrt Viz Artist pozwala osiągnąć efekty ograniczone jedynie wyobraźnią. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie i stworzyć kompleksowe dedykowane interaktywne rozwiązania.

Teleprompter

Prompter jest urządzeniem umożliwiającym wyświetlanie tekstu i prezentacji bezpośrednio przed kamerą. Posiadamy promptery z oprogramowaniem do tekstu z załączonymi fontami międzynarodowymi. Software pozwala na pokazanie nie tylko samego tekstu ale także wyświetlenie prezentacji ze wszystkich popularnych programów prezentacyjnych, m. in. PowerPoint czy Keynote.

Webinary

Obiekt wyposażony jest w reżyserkę znajdującą się przy przestrzeni studyjnej, co znaczenie ułatwia pracę przy realizacjach wideo. Mamy wieloletnie doświadczenie przy transmisjach live. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz infrastrukturę technologiczną: CDN, zaawansowany player HTML5 z obsługą dodatkowych aplikacji, wieloma ścieżkami językowymi, dodatkowymi kamerami, markerami, zintegrowanym czatem oraz wiele, wiele więcej.

Studio Mobilne

Projektujemy i wdrażamy studia 3D, trójwymiarowe prezentacje, wyniki i oprawy programów na żywo. Nasz system renderowania 3D w czasie rzeczywistym Vizrt Viz Artist pozwala osiągnąć efekty ograniczone jedynie wyobraźnią. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie i stworzyć kompleksowe dedykowane interaktywne rozwiązania.

Lokalizacja

Studio mieści się w rewelacyjnej lokalizacji na terenie Fortu Mokotów w Warszawie przy dużym węźle komunikacyjnym, dzięki czemu dojazd do nas zarówno z Lotniska Okęcie, Centrum, Bemowa i Mokotowa zajmuje ok. 10-15 minut. Wejście z parteru i bardzo duży, wygodny parking przed budynkiem znacznie ułatwiają logistykę.

Klienci

Naszymi gośćmi są największe polskie stacje telewizyjne, firmy farmaceutyczne, agencje reklamowe jak również wschodzące start-up'y czy klienci indywidualni. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze technologie a także praktyczna wiedza i kreatywność pozwoliły na osiągnięcie statusu lidera na rynku i zadowolenie klientów z nami współpracujących.

Klienci

Mapa