STUDIO GREEN SCREEN WARSZAWA

Produkcja filmów reklamowych, prezentacji produktów, programów telewizyjnych. Profesjonalny green screen w samym sercu Warszawy.

DLACZEGO MY?

Nasz green screen to idealna przestrzeń do produkcji filmów reklamowych, prezentacji produktów i programów telewizyjnych wykorzystujących wirtualną rzeczywistość

Studio w technologii green screen powstało z naszej pasji do wideo w poszerzonej wirtualnej rzeczywistości. Przestrzeń ta umożliwia nam tworzenie profesjonalnych filmów reklamowych, prezentacji produktów webinarów i innych nagrań wideo. Nasz green screen daje możliwość nieskrępowanej pracy w pełni profesjonalnych warunkach. Scena wyposażona jest w górną kratownicę wraz z oświetleniem. Do dyspozycji klientów oddajemy: greenbox, viproom, garderobę, pomieszczenie do wizażu, reżyserkę, widownię oraz kuchnię.

Studio green screen
Studio Scena Green Screen Warszawa

Scena green screen

Oferujemy 2 ścianową cykloramę o wymiarach 550 cm x 520 cm i wysokości 300 cm wyposażoną profesjonalny biały horyzont studyjny lub greenbox chromakey Gerriets wraz z podłogą. Dodatkowo udostępniamy pomieszczenie do makeup'u, kuchnię i przestrzeń VIP.

Studio Wymiary Warszawa

Wymiary

Wysoka na 5 m powierzchnia studyjna wyposażona jest w dwa ciche klimatyzatory, 60-calowy telewizor podglądowy, przyłącza prądowe 16Am 32A i 63Am, profesjonalne oświetlenie, bezpłatne wi-fi, kawę i herbatę.

Studio Oświetlenie Sprzęt Warszawa

Oświetlenie oraz sprzęt

Studio wyposażone jest w lampy Kinoflo 120 cm oraz 80 cm. Możliwość wypożyczenia urządzeń audio i wideo HD oraz 4K z naszego ogromnego dodatkowego zaplecza sprzętowego, więc masz pewność że podczas nagrania niczego Ci nie zabraknie.

Studio 3d Wirtualna Przestrzeń Warszawa

3D i wirtualna przestrzeń

Projektujemy i wdrażamy studia 3D, trójwymiarowe prezentacje, wyniki i oprawy programów na żywo. Nasz system renderowania 3D w czasie rzeczywistym Vizrt Viz Artist pozwala osiągnąć efekty ograniczone jedynie wyobraźnią. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie i stworzyć kompleksowe dedykowane interaktywne rozwiązania.

Studio Teleprompter Warszawa

Teleprompter

Prompter jest urządzeniem umożliwiającym wyświetlanie tekstu i prezentacji bezpośrednio przed kamerą. Posiadamy promptery z oprogramowaniem do tekstu z załączonymi fontami międzynarodowymi. Software pozwala na pokazanie nie tylko samego tekstu ale także wyświetlenie prezentacji ze wszystkich popularnych programów prezentacyjnych, m. in. PowerPoint czy Keynote.

Studio Webinary Warszawa

Webinary

Obiekt wyposażony jest w reżyserkę znajdującą się przy przestrzeni studyjnej, co znaczenie ułatwia pracę przy realizacjach wideo. Mamy wieloletnie doświadczenie przy transmisjach live. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz infrastrukturę technologiczną: CDN, zaawansowany player HTML5 z obsługą dodatkowych aplikacji, wieloma ścieżkami językowymi, dodatkowymi kamerami, markerami, zintegrowanym czatem oraz wiele, wiele więcej.

Studio Mobilne Warszawa

Studio mobilne

Projektujemy i wdrażamy studia 3D, trójwymiarowe prezentacje, wyniki i oprawy programów na żywo. Nasz system renderowania 3D w czasie rzeczywistym Vizrt Viz Artist pozwala osiągnąć efekty ograniczone jedynie wyobraźnią. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie i stworzyć kompleksowe dedykowane interaktywne rozwiązania.

Studio Lokalizacja Warszawa

Lokalizacja

Studio mieści się w rewelacyjnej lokalizacji w sercu Mokotowa w Warszawie przy dużym węźle komunikacyjnym, dzięki czemu dojazd do nas zarówno z Lotniska Okęcie, Centrum, Bemowa i Mokotowa zajmuje ok. 10-15 minut.

Studio Klienci Warszawa

Klienci

Naszymi gośćmi są największe polskie stacje telewizyjne, firmy farmaceutyczne, agencje reklamowe jak również wschodzące start-up'y czy klienci indywidualni. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze technologie a także praktyczna wiedza i kreatywność pozwoliły na osiągnięcie statusu lidera na rynku i zadowolenie klientów z nami współpracujących.

Studio TV Mokotów

Placeholder

Placeholder

JAK DOJECHAĆ
Odwiedź nas na Mokotowie, w sercu biznesowym Warszawy, przy skrzyżowaniu dróg Wołoskiej i Woronicza.
Tak, dobrze kojarzysz, jesteśmy 300 metrów od siedziby Telewizji Polskiej.
W pobliżu znajduje się metro Wierzbno i pętla tramwajowa Woronicza.
Transport z lotniska Chopina zajmuje około 15 minut.
OTWÓRZ MAPĘ
map