Wirtualne studio 3D Warszawa

Produkcja filmów reklamowych, webinarów, szkoleń, wirtualne studio TV i oprawa realizacji telewizyjnych.

Dlaczego my

Tworzymy wirtualną rzeczywistość niezbędną w produkcji webinarów i szkoleń oraz realizacjach telewizyjnych

Nasze wirtualne studio wyposażone jest w system Vizrt Viz Artist pozwalający na renderowanie 3D w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Trójwymiarowe prezentacje, animacje 3D, ankiety live, dynamiczna oprawa szkoleń i webinarów, efekty realizowane na żywo podczas produkcji, to tylko niektóre z możliwości na jakie pozwala stosowana przez nas technologia.

Zapraszamy do obejrzenia naszego studia
Garażowa 4, Warszawa.

Realizacje

Projektujemy i wdrażamy studia 3d

Zaprojektujemy dla Państwa wirtualną trójwymiarową przestrzeń, stworzymy wirtualne prezentacje dawnych – tabele i wykresy. Stosowana przez nas technologia zapewnia realizm wirtualnej przestrzeni na żywo.

Produkujemy programy telewizyjne

Tworzymy dynamiczną oprawę graficzna programów telewizyjnych na żywo. Posiadamy własne studio green screen, możemy też zrealizować nagranie w dowolnie wybranym przez Klienta miejscu.

Programujemy aplikacje sterujące viz artist

Do dyspozycji Klientów oddajemy personalizowane aplikacje sterujące, dedykowane systemy wizualizacji danych. Nasze technologie możemy zintegrować z zewnętrznymi bazami danych.

Studio

Całkowite wymiar naszego studia to 5,5 m długości, 5,2 m szerokości, 3 m wysokości. Nad studiem znajduje się obszerne pomieszczenia dla VIP-ów, z którego w pełni komfortowych warunkach można przyglądać się pracom w studiu.

Green Screen

Potrzebują Państwo przestronnego miejsca i szerokiej perspektywy w nagraniach? Nasza cyklorama oraz green screen o długości 5,2m, szerokości 5,5m i wysokości 3m pozwala na nieskrępowaną pracę, a także organizację nagrań przy udziale publiczności.

Oświetlenie oraz sprzęt audio/wideo

Nasze studio wyposażone jest w górną kratownicę wraz z oświetleniem, a także lampy Kinoflo 120 cm i 80 cm. Realizujemy nagrania w jakości HD ora 4K przy użyciu różnego typu kamer - BlackMagic Studio Camera, Sony PMW-300, Sony HRX-NX5 oraz Sony FS-700 HD/4K.

Teleprompter

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również prompter umożliwiający wyświetlanie tekstu jak i obrazu bezpośrednio przed okiem kamery. Dzięki niemu osoba stojąca przed kamerą może poczuć się o wiele pewniej. W chwilach zamyślenia korzystać z podpowiedzi niewidocznych dla widzów.

Lokalizacja

Studio mieści się na terenie Fortu Mokotów w Warszawie. Dogodny dojazd, z ulicy Racławickiej oraz bliskość węzłów komunikacyjnych sprawiają, że dotarcie do nas z centrum Warszawy zajmuje zaledwie 15 minut. Przed budynkiem znajduje się duży parking.

Klienci

Pracowaliśmy zarówno przy produkcjach realizowanych na zlecenie stacji telewizyjnych, koncernów czy korporacji międzynarodowych, jak i dla firm sektora MSP i klientów indywidualnych. Obsługujemy branże farmaceutyczną, telewizyjną, FMCG oraz agencje reklamowe.

Klienci

Mapa