Studio wirtualne Warszawa

WIRTUALNE STUDIO 3D

Wirtualne studio StreamOnline Warszawa. Produkcja i live streaming webinarów i szkoleń

Wirtualne studio 3D

Tworzymy wirtualną rzeczywistość niezbędną w produkcji webinarów i szkoleń oraz realizacjach telewizyjnych. Nasze wirtualne studio wyposażone jest w system Vizrt Viz Artist pozwalający na renderowanie 3D w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Trójwymiarowe prezentacje, animacje 3D, ankiety live, dynamiczna oprawa szkoleń i webinarów, efekty realizowane na żywo podczas produkcji, to tylko niektóre z możliwości na jakie pozwala stosowana przez nas technologia. Zapraszamy do obejrzenia naszego studia - Fort Mokotów, Warszawa.

PROJEKTUJEMY I WDRAŻAMY STUDIA 3D

Zaprojektujemy dla Państwa wirtualną trójwymiarową przestrzeń, stworzymy wirtualne prezentacje dawnych – tabele i wykresy. Stosowana przez nas technologia zapewnia realizm wirtualnej przestrzeni na żywo.

PRODUKUJEMY PROGRAMY TELEWIZYJNE

Tworzymy dynamiczną oprawę graficzna programów telewizyjnych na żywo. Posiadamy własne studio green screen, możemy też zrealizować nagranie w dowolnie wybranym przez Klienta miejscu.

PROGRAMUJEMY APLIKACJE STERUJĄCE VIZ ARTIST

Do dyspozycji Klientów oddajemy personalizowane aplikacje sterujące, dedykowane systemy wizualizacji danych. Nasze technologie możemy zintegrować z zewnętrznymi bazami danych.

Studio

Całkowite wymiar naszego studia to 5,5 m długości, 5,2 m szerokości, 3 m wysokości. Nad studiem znajduje się obszerne pomieszczenia dla VIP-ów, z którego w pełni komfortowych warunkach można przyglądać się pracom w studiu.

Green Screen

Potrzebują Państwo przestronnego miejsca i szerokiej perspektywy w nagraniach? Nasza cyklorama oraz green screen o długości 5,2m, szerokości 5,5m i wysokości 3m pozwala na nieskrępowaną pracę, a także organizację nagrań przy udziale publiczności.

Oświetlenie oraz sprzęt audio/wideo

Nasze studio wyposażone jest w górną kratownicę wraz z oświetleniem, a także lampy Kinoflo 120 cm i 80 cm. Realizujemy nagrania w jakości HD ora 4K przy użyciu różnego typu kamer - BlackMagic Studio Camera, Sony PMW-300, Sony HRX-NX5 oraz Sony FS-700 HD/4K.

Teleprompter

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również prompter umożliwiający wyświetlanie tekstu jak i obrazu bezpośrednio przed okiem kamery. Dzięki niemu osoba stojąca przed kamerą może poczuć się o wiele pewniej. W chwilach zamyślenia korzystać z podpowiedzi niewidocznych dla widzów.

Lokalizacja

Studio mieści się na terenie Fortu Mokotów w Warszawie. Dogodny dojazd, z ulicy Racławickiej oraz bliskość węzłów komunikacyjnych sprawiają, że dotarcie do nas z centrum Warszawy zajmuje zaledwie 15 minut. Przed budynkiem znajduje się duży parking.

Klienci

Pracowaliśmy zarówno przy produkcjach realizowanych na zlecenie stacji telewizyjnych, koncernów czy korporacji międzynarodowych, jak i dla firm sektora MSP i klientów indywidualnych. Obsługujemy branże farmaceutyczną, telewizyjną, FMCG oraz agencje reklamowe.

Streamonline Warszawa. Odwiedź nasze wirtualne studio 3D i sprawdź nasze możliwości.

Imię (pole wymagane)

Twój Email (pole wymagane)

Numer telefonu

Wiadomość

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami:

ul. Racławicka 99, Fort Mokotów
02-634 Warszawa

  605 647 739
  534 452 492
  (22) 379 73 27

  [email protected]